Mistrzostwa Świata 2019

Przed nami ostatnie dni przygotowań do Mistrzostwa Świata które po raz pierwszy od 43 lat rozegrają się u naszych sąsiadów na Słowacji nad pięknym jeziorem Liptovska Mara w nowo wybudowanej marinie Liptov.

Na ten moment zarejestrowanych jest 40 załóg m.in z Francji, Niemiec, Rosji, Słowacji itd. Polska reprezentować będzie 9 załóg a każda z apetytem na wygraną w swoich dywizjach.

Tytułu Mistrza Świata będzie bronić załoga POL 77 ROCA RACING z Piotrkiem Tarnackim za sterem. W  klasyfikacji generalnej bardzo dobrze będą chciały zaprezentować się załogi POL 333 EURO SHIPPING Rafała Sawickiego, załoga POL290 CONTEC BAWEŁNA Marcina Celmerowskiego oraz POL 88 Macieja Twarowskiego. Trzymamy kciuki aby walka o najwyższe laury toczyła się właśnie między polskimi załogami.

O medale w dywizjach na pewno zawzięcie będzie walczyć doświadczona załoga POL1 AUTO PODLASIE FLOTA ONLINE Piotra Kowalewskiego,  POL 80 ALTER EGO Macieja Grodzkiego, POL 66 BAKOMA Sławomir Rohde

Wszelkie informacje na temat Mistrzostw Świata znajdziecie na stronie internetowej http://microworlds2019.org/

 

Z naszej strony na bieżąco obiecujemy informować o wynikach i sytuacji na wodzie poprzez fanpage na FB https://www.facebook.com/MicroClass.Poland/

Zapraszamy do kibicowania!
« »